Casio Classic LTP-V300G-7A

Dámské hodinky

Značka: Casio Kolekce: Classic
Kód: 90431

Klasické hodinky Casio z kolekce Classic. Ideální doplněk pro ženy upřednostňující analogové a kulaté hodinky. Uvnitř odolného, 8 mm vysokého pouzdra, které tvoří kvalitní ocel, najdete spolehlivý bateriový (quartz) strojek pohánějící v průměru 33 mm široký ciferník. Ten spolehlivě chrání odolné minerální sklíčko. Jak sami vidíte, pouzdro zahalila zlatá, ciferník bílá a řemínek zlatá barva. Z hlediska materiálu mu vévodí ocel. Tyto hodinky disponují stupněm vodotěsnosti 3 ATM.

  • není skladem

Parametry produktu

Parametr Hodnota
Portfolio Hodinky
Určení Pro ženy
Značka Casio
Kolekce Classic
Kategorie Klasické
Vodotěsnost 3 ATM
Typ číselníku Analogové
Typ strojku Bateriový (Quartz)
Tvar pouzdra Kulaté
Materiál skla Minerální
Materiál pouzdra Ocel
Materiál řemínku Ocel
Průměr/Šířka pouzdra 33 mm
Výška pouzdra 8 mm
Barva pouzdra Zlatá
Barva ciferníku Bílá
Barva řemínku Zlatá
Funkce Ukazatel data , Zobrazení 24 hod. času , Ukazatel dne v týdnu

Popis Casio Classic

Casio hodinky zná bezesporu každý. Je to zvučný pojem, jenž se stal neodmyslitelným symbolem kvality. Jaká je však minulost společnosti Casio a jak byly vyrobeny první Casia? Společnost Casio je hlavně známá pro své velmi odolné hodinky tolik oblíbené řady G-Shock. G-Shock si oblíbili nejen profi sportovci ale také normální vyznavači sportu. Ćím je taková oblibe způsobená? Jak jsme napsali, G-Shock jsou nesmírně odolné. Souběžně s tím jsou však moderní. Tato řada působí moderně a neotřele. Dokonce si tuto kolekci oblíbili vojenské složky nejenom v ČR ale i ve světě. Další velmi oblíbenou edicí náramkových hodinek je řada Casio Edifice, jenž se odvolává na motorsport a přidává do vzhledu hodinek dnes tak moc žádaný element sportu. Edice Edifice působí díky použitému kovu neuvěřitelně luxusně. Mladým milovníkům Casio hodinek je pak určena řada Casio Baby-G. Kolekce Baby-G je zosobněním mladistvé rozpustilosti. Z téhle kolekce hodinek přímo tryská radost ze života a lehkovážnost mládí. Milujete přírodu a toulání po lese? Hledáte outdoorové aktivity? Potom je přímo vám určena edice Protrek. Tato edice je vytvořena všem milovníkům outdooru a náročných venkovních aktivit. Možná to teď vypadá tak, že Casio myslí jen na fandy sportu a na muže. Nenechte se zmýlit, Casio má co předvést i dívkám a ženám. Kupříkladu kolekce Sheen dokonale podtrhuje nežnost ženy a eleganci. Ženy a dívky si přijdou taky na své. Edice Sheen jim skýtá něžné, propracované ale zároveň moderní hodinky. I hodinky z téhé kolekce se vyznačují velmi vysokou přesností a kvalitou. Teď ovšem zpátky ke sportu. Všicni milovníci sportovních aktivit bezesporu ocení oblíbenou edici hodinek Casio Sport, která je určena všem lidem s aktivním přístupem k životu. Kolekce Sport se stane parťákem na vašem tréninku, bude partnerem cestou k cíli. Poslední dobou je také velice oblíbená kolekce stylových hodinek Casio Collection, která nám skýtá hodně nejrůznějších variet a druhů náramkových hodinek pro nejrůznější možné příležitosti. Casio přišlo na trh s ještě jednou velmi zajímavou řadou hodinek. Byla vyslyšena přání manažerů, majitelů firem a firmiček a jednoduše všech, kterým šlo o to, aby měli neustále co maximálně přesný přehled o čase. Ona edice nese název Casio Wave Ceptor. Nehrozí, že byste přišli na domluvené jednání pozdě nebo že by vám ujel vlak. Ať už hledáte klasické náramkové hodinky nebo něžné náramkové hodinky, značka Casio vám může nabídnout skvělé hodinky. Jako na hodinky Casio, tak i hodinky Casio LTP-V300G-7A jsou známé svou přesností a vysokou kvalitou materiálu.

Originál textu vytvořen na brasty.cz

čtěte více

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Tereza

vedoucí zákaznického oddělení
Po - Pá: 9:00 - 17:00


Hodnocení našich zákazníků

Vložit recenzi k produktu Dámské hodinky Casio LTP-V300G-7A


0 - nejhorší, 5 - nejlepší