Tipy na dárky pro správné táty

Veronika Hlinková | 6. 6. 2019

Den otců se sice netěší takové pozornosti jako Den matek, za povšimnutí ale určitě stojí. Je to další skvělá příležitost, jak udělat radost někomu, koho si vážíte. Chcete vědět, čím se svému tatínkovi nejvíc zavděčíte? Dozvíte se to v tomto článku.

V mnoha zemích, včetně té naší, se Den otců slaví třetí neděli v červnu, v jiných zase připadá na docela jiné datum. Nejde o žádný oficiální svátek – alespoň v našich končinách ne, přesto si ho mnozí lidé oblíbili. Proč vlastně neoslavit den, který poukazuje na důležitost otcovské role ve vašem životě? Zpříjemněte svému tatínkovi tento den nějakým milým dárkem a připomeňte mu tak, že jej máte rádi.

Co každý tatínek ocení?

Hodinky s užitečnými funkcemi

Může to být designová lahůdka, ale také nemusí. Čím se váš tatínek nejraději zabývá? Tráví hodně času v práci nebo naopak s přáteli? Sportuje nebo doma po večerech něco kutí? Být schopen zodpovědět si tyto otázky je při výběru správných pánských hodinek velmi zásadní. Hledáte ten nejlepší způsob, jak vybrat perfektní model? Inspiraci najdete v našem článku, který se přímo zaměřuje na to, jak vybrat ideální hodinky pro pány.

Hledat určitě můžete mezi značkami jako je Michael Kors, Festina, Hugo Boss, Casio nebo Fossil – všechny tyto značky nabízejí klasické pánské hodinky, které disponují řadou skvělých funkcí.

Jde vám o bezkonkurenční odolnost? Pak jsou jasnou volbou hodinky Casio G-Shock!

Wellness pobyt nebo exkurzi do pivovaru

Potřeboval by trochu zvolnit a pořádně si odpočinout? Pak se mu určitě bude líbit víkendový wellness pobyt. A jestli je to vášnivý pivař, určitě nešlápnete vedle, když mu zařídíte exkurzi do pivovaru. A pokud bude exkurze včetně ochutnávky, tak vězte, že tatínek se bude cítit jako v ráji.

Výlet

Pokud byste rádi darovali nějaký osobitější dárek, tak zkuste pozvat tátu na výlet. Společná vyjížďka na kole nebo pěší túra potěší snad každého tatínka. Nejde ani tak o výlet samotný, ale spíše o čas, který strávíte společně.

Svěží pánský parfém

Značkové vůně má rád téměř každý. Velmi vyhledávanou značkou pánských parfémů je například Hugo Boss, nabízí totiž velmi příjemné a nevšední vůně, které se hodí pro energické pány každého věku. Uvidíte, že si váš tatínek vůni Hugo Boss velmi rychle oblíbí a až k vám příště přijde na návštěvu, tak bude tímto parfémem řádně navoněn.

Doplňky

Chcete tatínkovi věnovat milou drobnost, kterou bude mít pořád u sebe, a když se na ni podívá, vzpomene si na vás? Pokud je váš tatínek elegán a potrpí si na nejrůznější módní doplňky, tak to může být třeba nenápadný náramek (Tommy Hilfiger, Sector) nebo zajímavý přívěšek na řetízku (Moshna, Sector, Tommy Hilfiger) – u nás si určitě bez problému vyberete. A nezapomeňte – jde především o dobrý úmysl.

Vlasovou kosmetiku

Pánská vlasová kosmetika se vašemu tatínkovi bude jistě hodit. A pokud navíc víte, jakou značku nejraději používá, máte vyhráno. Věřte, že na dárku v podobě kvalitního pánského šamponu není nic špatného – naopak tatínka velmi potěší.

Něco dobrého na zub

Holduje indické kuchyni, vietnamským specialitám a po pravé italské pizze by se mohl utlouct? Využijte toho! Pozvěte tatínka na večeři do stylové restaurace. Má rád něco ostřejšího s kapkou alkoholu? Tak mu darujte láhev kvalitní whisky nebo rumu.

Přejeme bezkonkurenčně nejlepší Den otců!